Başkanın Mesajı

Değerli dostlarım,

Güral Porselen olarak Anadolu zanaatçılığının engin bilgisini ve ağırbaşlı mirasını başarıyla taşımaktayız. Ulusal ve uluslararası başarılarıyla sektöre yön veren bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.Anadolu’nun verimli topraklarından çıkan bir dünya markası yaratmanın hayaliyle çıktık yola.

Yıllar içinde beyaz porselen üretimi yapan firmanın ötesine geçtik , Türkiye ‘nin ilk krem renkli, ışığı geçirgen yapısıyla öne çıkan Krem Porselenini beğeniye sunduk. Bu gün dünyanın çeşitli ülkelerinde sizi selamlayan bir Güral Porselen tabağı mutlaka olacaktır.

Fakat unutmayalım ki, başarı bizi sürekli sınayan uzun bir yoldur. Bu yolda “bu kadarı yeterli” anlayışı hiçbir zaman rekabette kalıcı olamaz. Bu yüzden şirketimizi ve çalışanlarımızı geliştirecek her türlü projeye destek vermeye devam edeceğiz. Zamanın ruhunu yakalamak için kendimize sürekli yatırım yapıyoruz.

Bu sebeple Türkiye ‘in ilk devlet destekli Ar-Ge’si bünyemizde kuruldu. Biliyorum ki, daha çok ses getirecek başarılı projelerimizin altında, bize inanan çalışanlarımız ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen yerli ve yabancı bayi ağımızın imzası olacak.

Güral Grup olarak da porselendeki başarımızı, enerjiden vitrifiyeye, konaklamadan madenciliğe her alanda devam ettireceğimize tüm kalbimle inanıyorum.Bizimle duygu ve düşünce birliği yapan tüm çalışanlarımıza, bayilerimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize içtenlikle teşekkür ediyor, bu mesaj vasıtasıyla saygılarımı iletiyorum.


Nesrin GÜRAL
Yönetim Kurulu Başkanı